Радев: Сглобкаджиите, които съсипаха конституцията, знаят, че ще бъдат победени и затова подготвят дискредитирането на изборите

0
62
Снимка и видео: Фейсбук

Българското правителство открито предприе кампания срещу предстоящите избори, казва лидерът на ПБ

„Българското правителство открито предприе кампания срещу предстоящите избори с изпратеното до Брюксел искане да ни се окаже „помощ“, да се следи за „външни хибридни атаки“ и да се помисли как да бъдат профилактирани нашите избори. Затова работят и определени политически партии“, това заяви Румен Радев от „Прогресивна България“.

Ето какво още каза той:

Сглобкаджиите, които съсипаха Конституцията и ни лишиха от референдума за въвеждането на еврото, сега се гласят да ни отнемат и изборите.

Тези, които изпразниха джобовете ни, сега посягат и към демократичните ни свободи.

Те знаят, че ще бъдат победени, затова подготвят дискредитирането на изборите и го правят открито. Опитват се да правят сравнение и аналог с т.нар. румънски сценарий, при който изборите бяха отменени.

Затова ни трябва пълна мобилизация, за да изхвърлим наглеците, които ни лишават от правото на избор и за да защитим достойнството си като общество.

Българите и само българите решават кой да управлява нашия общ дом.