Камион се удари в пешеходен мост в София, има пострадали

0
28
Снимка: фейсбук

Товарният автомобил не е бил с прибран кран

Камион за сметоизвозване, който не е бил с прибран кран, се е ударил в пешеходния надлез на бул. „Александър Малинов“ в София.

Сигналът за произшествието е подаден около 11:20 часа. На място са изпратени екипи на Спешна помощ и СДВР. Пострадалият е с рана на главата.

Шофьорът, мъж на около 30 години, е бил затиснат и е получил множество наранявания. Той е в тежко състояние и е транспортиран незабавно в болница „Св. Анна“ от екип на Спешна помощ, предава Bulgaria On Air. Вторият пострадал е спътникът на шофьора – 54-годишен мъж, който е получил по-леки наранявания. Той също е откаран в „Св. Анна“ с втора линейка.

Движението в района е сериозно затруднено, а трафикът се регулира от „Пътна полиция.“ Образуват се дълги колони от автомобили, което създава допълнителни неудобства за шофьорите.