Александър Русанов напуска „Продължаваме Промяната“ омерзен

0
123
Снимка: Facebook/Александър Русанов

Прекрасната фасада, зад която се крият подмолни цели, не е и никога няма да бъде дом на борбата за чиста и свята република, написа той във фейсбук

Александър Русанов обяви, че напуска „Продължаваме Промяната“.

„Напускам позицията на председател на Контролния съвет на Продължаваме Промяната – крайно разочарован и омерзен. Прекрасната фасада, зад която се крият подмолни цели, не е и никога няма да бъде дом на борбата за чиста и свята република!“. Това написа той във Фейсбук.

„От години твърдим, че се борим с прасето и тиквата, а днес гласуваме заедно с тях, в разгара на най-големите протести от 35 години – това е обида към всички хора, които излязоха по улиците последните дни!“, написа още Русанов.

Към публикацията си той приложи снимка на гласуването днес в зала на предложението за референдум за еврото.