Няма пострадали
Кола се вряза в дентална клиника в столичния квартал „Лозенец“, съобщиха от клиниката на фейсбук страницата си.
Инцидентът е станал на ул. „Горски пътник“ в квартала на 25 юни. На кадри, споделени в социалните мрежи, се вижда как автомобилът е счупил стъклото и почти е влязъл в кабинета до зъболекарския стол.
При инцидента няма пострадали.






















