Шофьорът на автомобила е с травма в гърдите
За разлика от случая по пътя за Бургас при удара на „Струма“ има само леко пострадал шофьор. Това е водачът на колата. Той се е движел в посока София, когато тирът е минал през мантинелата и се е ударил в него. Ударът е станал в района на Мало Бучино. Движението в района е затруднено. Колите се отбиват, а камионите се спират в Кюстендил.
На място има полиция, а причините за инцидента се изясняват.
След трагедията на „Тракия“ тази сутрин вътрешният министър Иван Демерджиев коментира, че мантинелите трябва да издържат удари от камиони. При случая там тирът не бе натоварен. „Приемаме комплексни мерки в много посоки. Крайно време е да се събудят стопаните на пътя и да направят същото. Ако това не се случи, ще сезираме прокуратурата за престъпно бездействие“, посочи той./24 часа





















